Ara
  • BATÖB Ankara

ANKARA'YI YAKINDAN TANI

Ankara Batöb tarafından gerçekleştirilen “Ankara’yı Yakından Tanı” projesi kapsamında Gümülcine ve İskeçe’den gelen lise öğrencileri ağırlandı.

28 Nisan gecesi Ankara’ya varan öğrenciler istirahat için otele geçtiler. 29 Nisan sabahı Anıtkabir ziyareti gerçekleştirildi. Akabinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi ziyaret edilip, ünivesite tanıtımı yapıldı. Sonrasında AVM’de eğlenen gençler, serbest zamanlarını değerlendirme fırsatı buldular.

30 Nisan’da Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi tanıtımı gerçekleştirildi ve Esenboğa kampüsü ziyaret edildi. Ardından Ankara Üniversitesi Merkez (Tandoğan) kampüsüne geçildi ve orada da bir tanıtım gerçekleştirildi. Oradan Ankara kalesine geçen öğrenciler güneşli hava eşliğinde manzaranın tadını çıkardılar ve hemen ardından bir Hamamönü turu yaptılar.

1 Mayıs günü Kapadokya’ya giden gençler ve rehberlik hizmeti doğrultusunda Kapadokya turu gerçekleştirildi.

2 Mayıs’ta dönüş öncesinde Yurt Dışı Türkler ve Akrabalar Topluluğu başkanlığının davetine icabet eden öğrenciler, hemşehrimiz YTB Başkanı Abdullah Eren ile de bir görüşme gerçekleştirdiler. Ardından öğrenciler Yunanistan’a dönüş yaptılar. Abdullah Eren’e davetleri için teşekkür ediyoruz. Ayrıca hediyelerinden dolayı GTGB ve İTB üyelerine de teşekkürlerimizi iletiyoruz.

15 görüntüleme0 yorum
Batı Trakya Öğrenci Birliği

Batı Trakya’nın geleceğini teşkil eden gençlerin bilgili ve ahlaklı bireyler olarak yetişip toplumumuza faydalı olmaları amaçlanmaktadır.

Email: info@mysite.com

Phone: 123-456-7890

Registered Charity: 12345-67

Hızlı Linkler

© 2019 BATOB |  Kullanım Hakları  |   Gizlilik Politikası